+(370) 64 64 05 05

Skambinkite tiesiog dabar!

info@1si.lt

Sužinokite apie nuolaidas!

www.1si.lt

Sužinokite, ar yra prekių, sandėlyje!

Pakeliamos grindys JVP lengvesnės ir tvirtesnės už kitus analogus

Dėl užpatentuotos 20 šalių plieninės kapsulės gamybos technologijos, kompanija JVP jau daugiau kaip 30 metų gamina pakeliamas grindis, kurios plonesnės ir lengvesnės, bet tuo pat metu tvirtesnės už kitus analogus. Pagrindinis now-how – tai plieninių lakštų tvirtinimo sistema – dvigubu užraktu, tokiu būdu plieninis lakštas ima ant savęs papildomą apkrovą.

Pakeliamosgrindys JVP ir jų aksesuarai gaminami tik Italijoje

Daugelis Europos gamintojų seniai naudoja Kinijos gamyklas, bent jau pjedestalų gamybai savo pakeliamoms grindims, yra kompanijų, kurios gamina ten plokštes pakeliamoms grindims. Ši praktika ypač sustiprėja, kai plokštės skirtos NVS. Teigiamas kompanijos JVP skirtumas yra tas, jog absoliučiai( visos pakeliamų grindų detalės gaminamos Italijoje – nuo plokščių iki pjedestalų klijų.

Pakeliamosgrindys JVP – tai geriausias santykis kokybės ir kainos NVS rinkoje

Mūsų pakeliamos grindys gaminamos Venecijos provincijoje ir tiekiamos į pačias atsakingiausias Europos Sąjungos statybas. Lengva padaryti išvadas, kad tai turtingiausių užsakovų pasirinkimas, bet tai netiesa. Pakeliamų grindų JVP kaina yra teisinga, ir mes tikimės, jog ji jums tiks.

Pakeliamų grindų JVP dėjimo darbus priima Italijos pusė

Pakeliamos grindys JVP naudojamos kompanijos Microsoft biure, Britanijos vyriausybės pastate Londone, Reuters biure Ženevoje, todėl nepalenkiama pono Karlo diValerio (kompanijos įkūrėjo) pozicija – visi darbai turi atitikti JVP lygį. Kaip tik todėl visus Baltarusijos objektus priima JVP gamyklos atstovas HVS.

REIKIA KONSULTACIJOS?