+(370) 64 64 05 05

Skambinkite tiesiog dabar!

info@1si.lt

Sužinokite apie nuolaidas!

www.1si.lt

Sužinokite, ar yra prekių, sandėlyje!

Kompanija JVP S.A.S.įsteigta 1977 metais Venecijos provincijoje, Italija. Pakeliamų grindų sistemos tik įėjo į madą ir buvo daugybė jų gamybos variantų. Kompanija JVP sukūrė ir užpatentavo plokščių gamybos metodą su cinkuoto plieno marškiniais su dvigubu raktu. Šis metodas leido padidinti plokštės keliamąją galią, kartu sumažėjo jos storis ir atitinkamai svoris. Ši technologija iki šiol yra unikali savo prigimtimi ir leidžia kompanijai JVP tiekti savo produkciją į pačias atsakingiausias Europos Sąjungos statybas.

Dabar kompanijos JVP produkcija turi patentus daugiau negu 20 valstybių, iš jų ir NVS. Be to, visų prekių kokybė patvirtinta tarptautinės organizacijos ISO 9001 sertifikatais, kurios veiklos tikslas – palaikyti aukšto lygio valdymo ir gamybos proceso efektyvumą, taip pat nuolatinę išleidžiamos produkcijos kokybės kontrolę.

Pakeliamų grindų JVP sistemos visiškai atitinka visas normas ir standartus, kurie nustato: aplinkos temperatūros ribas, leistiną drėgmės lygį, degumo charakteristikas, taip pat eksploatavimo savybes.

Pakeliamų grindų JVP sistemos naudojamos šiose įstaigose: kompanijos Microsoft buveinė (Briuselis, Belgija), agentūros Reuters buveinė (Ženeva, Šveicarija), kompanijos Daimler vyriausioji buveinė (Ciurichas, Šveicarija), banko Royal BankOfScotland vyriausioji buveinė (Edinburgas, Škotija), kompanijos SmithKlineBeechambuveinė (Londonas, Anglija), Britanijos vyriausybės RiversideHouse biure buveinė (Londonas, Anglija).

PVH Décor B. V.nuo 1879 gamina aukščiausios kokybės dirbtines dangas. Orientuota tik į kilimines plyteles gamykla greitai užėmė lyderio pozicijas ne tik Europoje, bet sėkmingai eksportuoja į Singapūrą, JAR6 Kuveitą, Malaiziją, JAV. Dabar PVH Décorvardas susijęs su puikia kokybe ir šiuolaikiniu dizainu. Gamintojo asortimente pateikta daugiau kaip 25 kolekcijos dangų poliamido ir polipropileno pagrindu.

Skiriamoji kompanijos kiliminių plytelių savybė yra didelis pūko tankumas ir puiki gamybos kokybė, daugybė spalvų suteikia neribotą laisvę dizainerių kūrybai, o skirtingos kolekcijos leidžia parinkti reikiamą dangą atsižvelgiant į bet kurį biudžetą ir bet kuriuos uždavinius.

Kompanijos produkcija naudojama: kompanijos AmericanExpress biuras (Manama, Bachreinas), kompanijos Unileverbuveinė (Dublinas, Irlandija), kompanijos Philips Russia biuras (Maskva, Rusija), bankasRaboRobeco (Ženeva, Šveicarija), kompanijos Caterpillar biuras (Malaga, Ispanija).

REIKIA KONSULTACIJOS?