+(370) 64 64 05 05

Skambinkite tiesiog dabar!

info@1si.lt

Sužinokite apie nuolaidas!

www.1si.lt

Sužinokite, ar yra prekių, sandėlyje!

PLYTELĖS KLIJUOJAMOS art tile premiumFAQ / DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Mes atsakėme į dažniausiai užduodamus mūsų pirkėjų klausimus. Jeigu Jūs turite klausimų, mes įsitikinę, jog jūs čia rasite atsakymą į jį.Ar tinka kvarco vinilinės plytelės virtuvei?

Taip, ant jų labai komfortiška stovėti, jas paprasta prižiūrėti. Jos lengvai plaunamos. Jų privalumas tas, kad plytelės nesugeria vandens ir kvapų, jos neleidžia daugintis mikrobams ir grybeliams. Dar labai svarbi ir „maloni“ plytelių naudojimo virtuvėje savybė yra ta, kad ji apsaugos jūsų indus nuo sudužimo (kitaip nei keraminės plytelės), o nukritus sunkiems ir aštriems daiktams, pačios plytelės nenukentės. Taip pat galite savęs neriboti, pasirinkdami valymo priemones.

Ar tinka kvarco vinilinės plytelės vonioms?

Šiltos ir minkštos kvarco vinilinės plytelės yra puikus variantas vonios grindims. Vanduo. net ir verdantis nepadarys žalos vinilinėms plytelėms. Plytelės Art Tile turi specialią neslystančią viršutinio sluoksnio dangą, tai labai svarbu didelės drėgmės sąlygomis, dėl apsisaugojimo nuo traumų. Plytelės Art Tile tinka montuojant šiltas grindis, tai taip pat svarbi savybė dedant jas vonios kambariuose.

Kaip prižiūrėti kvarco-vinilines plyteles?

Nevilkite baldų grindimis, kad nesubraižytumėte plytelių. Naudokite specialias veltinio ar kamštinius stalo ir kėdžių kojų tarpiklius.Taip pat mes rekomenduojame drėgną valymą, nes purvas ir smėlis gali veikti kaip švitrinis popierius ir pažeisti plytelių apsauginį sluoksnį. Kaip plovimo ir valymo priemones galima naudoti bet kurią buitinę chemiją, įskaitant chloro turinčius ir dezinfekuojančius tirpalus. Tik negalima naudoti tirpiklių acetono pagrindu. Jeigu pastebėsite, jog viršutinis sluoksnis susidėvėjo, atnaujinkite jį, naudodami specialų PVC paviršių vašką ir mastiką. Tai leis sustiprinti apsauginį sluoksnį ir atkurti pirminį vaizdą.

Ar kvarcovinilinės plytelės priklauso nuo drėgmės ir temperatūros pokyčių?

Jeigu grindų pagrindas parengtas tinkamai, dėl per didelės drėgmės ar sausumo (daugiau kaip 65 % ar mažiau kaip 35 %) neturi atsirasti plyšių. Normali kvarco vinilinių plytelių eksploatavimo temperatūra nuo +15 iki +38 0C. Temperatūra aukštesnė ar žemesnę už nurodytąją gali paveikti tiesinius plytelės matmenis. Bet temperatūrai sugrįžus“ darbo diapazoną, plytelės matmenys grįs į atitinkamą pirminį dydį. Tikslesnę informaciją apie plėtimosi / susitraukimo koeficientus galima rasti skyriuje „Techninė informacija“.

Klijuojamos, laisvai gulinčios ar suleidžiamos Art Tile plytelės – ką pasirinkti?

Jeigu Jūsų grafikas įtemptas (biuras, kavinė ir pan.) ir Jums reikia ypač didelio atsparumo susidėvėjimui, galimybės greitai ir pigiai suremontuoti, esant pažeidimų, ar norite išnaudoti dizainines plytelių savybes visu 100 % (pavyzdžiui, norite padaryti meninio parketo imitaciją), jeigu jums reikia dekoruoti sienas, lubas ar panaudoti kreivų linijų konstrukcijoms (pavyzdžiui, kolonoms) – drąsiai rinkitės klijuojamas Art Tile plyteles.

Jeigu Jums reikia didžiausio ekologinio produkcijos saugumo ir apsaugos nuo traumų, pavyzdžiui naudojant vaikų ar žaidimų kambariuose, ar reikia geresnių šilumos izoliavimo savybių, ar jums reikia be bereikalingų rūpesčių padaryti grindų dangas ant jau esančių, ar panaudoti jūsų nuomojamuose plotuose – Jūsų pasirinkimas laisvai gulinčios plytelės Eko Art Tile.

Jeigu jūs tvirtų pažiūrų konservatorius ir Jums artimesnės pažįstamos ir patikrintos grindų dangos, bet jūs norite žengti koja kojon su laiku – pasirinkite suleidžiamas plyteles Art Tile, kurios sujungia savyje patikrintą grindų dangų montavimo būdą – suleidimą, bet skirtingai negu laminato, jis padarytas iš gerokai pažangesnės, visiškai saugios ir nesugeriančios drėgmės medžiagos.

Kodėl aš turiu pasirinkti būtent kvarcovinilines plyteles?

Kvarco vinilinės plytelės labai tvirtos ir atsparios susidėvėjimui medžiagos. Be to, tai ekologiškai švarus produktas, utilizuojant 100 % perdirbamas ir gali būti naudojamas daug kartų. Be to, kvarco vinilinės plytelės antistatinės, jos gerai izoliuoja šilumą ir garsą, turi antibakterinių ir fungicidinių savybių, plytelės visiškai nealergiškos. Nė viena kita medžiaga neturi savyje visų šių privalumų. Tinkamą jas prižiūrint, jog tarnaus ilgus metus, o buitinėse gyvenamosiose patalpose jų naudojimo laikas neribotas.

Aš maniau, kad plytelėmis neįmanoma vaikščioti aukštakulniais batais. O kaip dėl baldų pėdsakų, pavyzdžiui, kėdžių su ratukais?

Kvarco vinilinių plytelių grindys yra pakankamai didelio tankumo, kad išlaikytų ir svorį, ir intensyvų judėjimą. Viena labai svarbi plytelių charakteristika yra tai: jog ji turi „atmintį“, t. y. atsistato po suspaudimo. Atspari susidėvėjimui paviršiaus danga apsaugo plyteles ir leidžia ją prižiūrėti. Bet vis dėlto, siekiant apsaugoti bet kurias grindų dangas, mes rekomenduojame naudoti apsauginius tarpiklius po baldų kojelėmis, apsauginius kilimėlius kėdėms su ratukais.

Ar visada vienodas to paties pavadinimo grindų plytelių atspalvis?

Kvarco-vinilinės plytelės yra puikios kokybės produktas, imituojantis natūralias medžiagas. Šiek tiek kitoks atspalvis yra neatsiejamas visų natūralių medžiagų, tokių kaip medis, oda ar akmuo, rodiklis. Pagamintų tos pačios partijos plytelių atspalvis praktiškai vienodas, bet gali skirtis nuo pagamintų kitos partijos plytelių atspalvio – bet tai ne brokas. Jeigu Jums tai bus problema, jūs turite patikrinti skirtingų partijų plytelių spalvos ir atspalvio atitiktį iki pirkimo.

Ar plytelės nublanks nuo saulės?

Kvarco vinilinės plytelės atsparios UV spinduliams.

Mano naminiai gyvūnai dažnai susižeisdavo galūnes ant laminato ir keraminio granito, nes letenos slysdavo ir jie susižeisdavo letenų pirštakaulius ant slidaus grindų paviršiaus.

Su Art Tile plytelėmis šių problemų jūs neturėsite, nes šios plytelės turi specialius įspaudus, kliudančius slysti ir susižeisti taip, kaip aprašyta. Užsienyje ši grindų danga įgavo statusą „Draugiška medžiaga naminiams gyvūnams“.

Ar aš galiu sudėti kvarco vinilines plyteles komercinėse patalpose, kuriose didelis judėjimas?

Kvarco vinilinės plytelės Art Tile– viena iš geriausių komercinių patalpų grindų dangų, jos sudėtos daugelyje viešbučių, biurų, restoranų, naktinių klubų, parodų salių, mokyklų, vaikų darželių, ligoninių. fitneso klubų ir universalinių parduotuvių. Tai tapo galima naudojant plytelių sudėtyje kvarcinį smėlį poliuretano apsauginiame sluoksnyje su aliuminio oksidu – šios medžiagos leido sertifikuoti Art Tile plytelių atsparumo ugniai charakteristikas pagal Bfl – s1, o pagal atsparumą susidėvėjimui gauti rodiklį „T“ (patalpų 43 klasė).

Ar seniai kvarco-vinilinės plytelės statybinių medžiagų rinkoje? Aš nieko apie jas negirdėjau?

Kvarco vinilinės plytelės naudojamos nuo 80-ųjų praeito amžiaus metų. Šios medžiagos ypač populiarios Pietryčių Azijos šalyse, tokiose kaip Japonija ir Korėja, kt., dėl savo vartotojiškų savybių (atsparumas vandeniui, atsparumas susidėvėjimui, atsparumas ugniai, dekoratyvinės savybės, patogus transportavimas ir montavimas). Europiečiai labai greitai įvertino jų praktiškumą ir ekologiškumą gaminant ir eksploatuojant ir pakankamai seniai jas naudoja. Visai neseniai, gal prieš 10 metų, kvarco-vinilinės plytelės tapo labai populiarios Šiaurės Amerikoje, Australijoje ir Rusijoje, o dabar parduodamos praktiškai visame pasaulyje. Mes siūlome Jums puikios kokybės produktus, kurie užtikrina inovacinius įvairių interjerų apdailos sprendimus. Art Tile plytelės kartu su naujausiomis gamybos technologijomis siūlo tiesiog nepralenkiamas grindų ir dekoratyvines dangas.PLYTELIŲ ART TILE STRUKTŪRA

PVC Art Tilegrindų plytelės dizaine derinami du pagrindiniai privalumai, kuriuos turi turėti grindų dangos – grožis ir atsparumas susidėvėjimui, tai garantuoja puikų išorinį vaizdą ir jūsų grindų ilgaamžiškumą. Dėl savo struktūros Art Tile įgyja savo unikalias idealios grindų dangos savybes.
KODĖL REIKIA PASIRINKTI ART TILE

Plytelių Art Tile dizainas turi daugybę privalumų, kurie padarys jūsų namus ar biurą šiuolaikišku, saugiu ir padovanos jums ir jūsų artimiesiems jaukumą.

 • Ekologinė švara

  Grindų vinilinės plytelės visiškai nekenksmingos žmogaus ir gyvūnų sveikatai, turi antistatinių ir antibakterinių savybių.

 • Atsparumas cheminėms medžiagoms

  Vinilinės plytelės lengvai plaunamos ir inertiškos daugelio chemiškai aktyvių medžiagų poveikiui. Plytelės atlaiko spirito, benzino, vaitspirito poveikį, šarmų ir rūgščių tirpalus, nenusidažo nei biologiniais, nei cheminiais dažikliais. Vinilinių plytelių inertinės savybės naudojamos chemijos, maisto ir lengvojoje pramonėje.

 • Atsparumas drėgmei

  Plytelės atsparios drėgmei, todėl jas galima naudoti drėgnų patalpų grindų dangai ir vidinių sienų apdailai, kaip pavyzdžiui, voniose, virtuvėse, skalbyklose, dušinėse, pirtyse ir saunose (išskyrus garines), taip pat balkonuose ir terasose. Drėgmei atspari grindų danga nepriklauso nuo staigių drėgmės pokyčių ir užtvindymo, todėl išsaugo puikią grindų išvaizdą ilgus metus be plyšių ir išsipūtusių siūlių. Tuo labiau, kad laikantis dėjimo technologijos jūs gaunate ir gražią grindų dangą ir hidroizoliacinį sluoksnį.

 • Saugumas per gaisrą

  Plytelės nepalaiko degimo ir neišskiria nuodingų medžiagų. Saugumą lemia pagrindiniuose medžiagos sluoksniuose esantis 60–70% kvarcinio smėlio ir maltų kriauklelių. Be to, polivinilchloridopolimolekulės sudėtyje yra daug chloridų, o tai automatiškai paverčia vinilines plyteles mažai degia, nepalaikančia degimo medžiaga.

 • Ilgaamžiškumas ir atsparumas susidėvėjimui

  Gamintojo paskelbtas Art Tile plytelių eksploatavimo laikas yra mažesnis kaip 15 metų. Naudojant jas buitinėse patalpose, šis terminas neribotas.

 • Atsparumas smūgiams

  Grindų vinilinės plytelės atsparios smūgiams, ji išliks sveika, jeigu ant jos kas nors nukristų. Mes bandėme žiemą (-15 0С) suskaldyti plaktuku plytelę, priklijuotą prieangyje. Ji išliko sveika. Dedant plyteles, jos priplakamos guminiu plaktuku, be jokios rizikos jas pažeisti.

 • Terminis stabilumas

  Vinilinių grindų plytelių atsparumo susidėvėjimui rodiklius ir dydžio stabilumą lemia esantis baziniame sluoksnyje kvarcas, kalcitai ir stiklo pluoštas. Skirtingai nuo komercinio linoleumo, plytelėse nėra plastifikatorių ir putokšlių. Vinilinių plytelių presavimo technologija iš kelių funkcinių sluoksnių yra unikali. Tokia technologija leidžia dėti plyteles viena prie kitos, be tarpų iki šalia esančių sienų. Be to, galima ramiai taikyti „šiltų grindų“ technologiją nerizikuojant, kad atsiras plyšių dėl temperatūros pokyčių. Galima naudoti plyteles užmiesčio namuose su galimybe nepalaikyti vienodos temperatūros žiemą ir vasarą.

 • Akustinis komfortas

  Naudojant vinilines plyteles, jūs turėsite akustinį komfortą patalpose, nes plytelės slopina smūgių triukšmą 19 dB. Tai yra nesklinda triukšmas nuo ratukų, kulniukų ir bėgiojančių vaikų. Smūgių garso slopinimas susijęs su medžiagos polimeriniu klampumu ir tuo, kad plytelės priklijuotos prie masyvaus pagrindo. Neabejotina, jog nei laminatas, nei keramika tokio akustinio komforto nesuteiks.

 • Tinka remontuoti

  Dėl idealaus standartinio geometrinio dydžio ir atspalvių stabilumo, pažeistas vinilines plyteles galima lengvai, be triukšmo ir dulkių, per 15 minučių pakeisti kita tokia pat plytele, nepakeitus išorinės dangos išvaizdos. Pažeidus komercinį linoleumą, jums tektų keisti visą dangą arba dėti lopą. Pažeidus laminatą, teks išnešti baldus, išrinkti dangą iki pažeidimo vietos, rizikuojant pažeisti briaunas. Sugadintas keramines plyteles sudėtinga išmontuoti, nepažeidus kaimyninės plytelės, sudėtinga parinkti plytelės atspalvį iš kitos partijos.

 • Dekoratyvinės savybės

  Vinilinės plytelės – tikras architektų, dizainerių radinys, taip pat visų tų, kurie tiesiog siekia padaryti interjerą jaukų, gražų ir originalų. Plytelės leidžia rasti pačius drąsiausius dizainerių sprendimus ir sukurti nepakartojamus gyvenamųjų ir biuro patalpų įvaizdžius statant, rekonstruojant, restauruojant pastatus, darant buto, užmiesčio namo ir kotedžo apdailą. Plytelės labai tiksliai pakartoja natūralias medžiagas, jų struktūrą ir spalvinę gamą – akmenį, granitą, marmurą, skirtingų medžio rūšių lentas, bet plytelės lengvos ir lanksčios, o tai leidžia jomis dekoruoti ne tik grindis, bet ir sienas. Šilti medžio dizaino tonai gera sukurti jaukią atpalaiduojančią atmosferą, o tuo metu rėkiančios, ryškios medžių rūšys suteiks Jūsų namams, butui, biurui ar parduotuvei ekstravagantiškos elegancijos ir aukšto statuso pojūtį.

 • Neslydimo savybės

  Plytelių Art Tile speciali viršutinė danga su tekstūra trukdo slydimui, o tai didina ir žmogaus, ir naminių gyvūnų saugumą, nes dažniausia jų trauma – įvairūs vystymosi pažeidimai ir galūnių išnarinimai slystant namų grindų danga.

 • Tinkamumas kosmetiškai remontuoti

  Bendras vinilinės plytelės storis – tik 3 milimetrai. Labiausiai paplitęs grindų dangos storis 10–15 mm, todėl gali prireikti pakelti duris, o tai jau papildomas nepatogumas ir išlaidos keičiant grindų dangą. Plytelėmis lengva dekoruoti bet kokios paskirties dėžes, padaryti bet kokio aukščio grindjuostes, taip pat padengti sienas ir apsaugoti jas nuo gyvūnų nagų ar kėdžių atlošų. Iš plytelių galima lengvai padaryti puikią darbo sienelę virtuvės komplekte. Plyteles lengva sudėti be jungimo slenksčių vienu ar keliais dizainais visame bute. Iš vinilinių plytelių lengva sudėti grindis pagal technologiją „šiltos grindys“, neužliejant sąvaržos.

 • Ekonomija transportuojant

  Naudodami vinilines plyteles jūs gerokai sutaupysite transporto išlaidų, darbo ruošiant grindų paviršių plytelėms sudėti ir jas dedant, be to, gerokai sumažinsite finansines išlaidas grindų paviršiaus ploto kvadratiniam metrui ir sutaupysite laiko darbams atlikti.

 • Patogus įpakavimas

  Prekybos organizacijoms svarbus vinilinių plytelių privalumas – rusifikuotas įpakavimas, kokybės ir atitikties sertifikatai, didelės jų atsargos sandėliuose Minsko mieste. Ant kiekvienos pakuotės yra labai daug informacijos apie produktą.

 • Paprastas sudėjimas

  Vinilinės plytelės lengvai sudedamos ant grindų ir sienų, nereikia specialių įrankių ir įgūdžių. Reikalavimai pagrindui nedideli, pagrindas gali būti statybinė sąvarža, fanera, betonas, užliejamos grindys. Plytelėms sudėti darbo reikia mažiau negu laminuotam suleidžiamam parketui. Mūsų specialistai mielai pakonsultuos Jus visais klausimais dėl vinilinių plytelių naudojimo grindų dangoms ir jų savybių.

 • Naudojimas šiltų grindų sistemose

  Vinilines plyteles leidžiama naudoti įrengiant įvairių sistemų „šiltas grindis“. Terminio stabilumo savybės ir dangos moduliškumas leidžia jai ramiai atlaikyti temperatūros pokyčius be plyšių susidarymo. Visiems žinoma, jog keramiką ir laminatą temperatūros šuoliai 15–20 0C gali „išvesti iš rikiuotės“. Laminate dėl temperatūros ir drėgmės pokyčių gali atsirasti nepašalinamų plyšių.

 • Antistatinės savybės

  Plytelių elektrinė varža yra 87х1013. Tai reiškia, kad paviršius visiškai neelektrostatiškas ir nepraleidžia elektros srovės. Dangos pramušimo įtampa didžiulė 2 kV. Įdomu tai, jog melamino derva ant laminato įsielektrina.

 • Lengvai valomos

  Vinilinių plytelių dangos puikiai plaunamos visomis priemonėmis, nuo dangos lengva pašalinti bet kokį purvą, nes plytelės atlaiko spirito, benzino, vaitspirito poveikį. Bet mūsų kompanija turi labai gerą pasiūlymą mūsų pirkėjams ir partneriams – tai suomių pagaminta buitinė chemija „Kiilto“ namų ir grindų dangai Art Tile prižiūrėti. Svarbiausia šio gamintojo produkcijos savybė yra jos ekologinis saugumas ir gamyba pagal griežčiausias Europos Sąjungos technines normas.

MOZAIKA

Dabar Jūs galite turėti savo nepakartojamą interjerą, jeigu pasinaudosite parengtais mozaikos komplektais iš plytelių Art Tile dizaino, galėsite papuošti holus, sales ir kitas patalpas.


Mes galime parengti mozaikos komplektą pagal Jūsų pageidavimus ir projektą, Jūsų kompanijos logotipą, Jūsų įstaigos pavadinimą ir kitus unikalius atributus, kurie pabrėžtų Jūsų individualumą, stilių ir statusą.


Mozaikos dydis 914 arba 1371 arba 1828 mm (kvadratais).


KOLEKCIJA

AB 6965 AŽUOLAS OSHU

AS 1529 TUFF YAKA

AS 1531 ISHITO

AS 1532 KURAISHI

AS 2110 TUFF BEIDŽU

AS 2112 TUFF GURJE

AS 4004 SHIRO

AS 4012 KURO

DS 301 SKALŪNAS KAZAN

DS 302 SKALŪNAS HOTTO

DS 303 SKALŪNAS AKARU

DS 304 SKALŪNAS JAMA

АВ 128 RIEŠUTAS DAKUDDO

АВ 6502 UOSIS KIRI

АВ 6503 VENGE TSEIDŽU

АВ 6504 ĄŽUOLAS HAI

АВ 6712 PALISANDR KIZAIKI

АВ 6716 ĄŽUOLAS KOBAIRO

АВ 6719 ĄŽUOLAS

АВ 6724 UOSIS MIDORI

АВ 6726 UOSIS HAKAIDO

АВ 6910 KRIAUŠĖ AKAGI

АВ 6915 PUŠIS ATAKAI

АВ 6933 PUŠIS TOSHI

АВ 6946 ĄŽUOLAS BUROKAN

АВ 6946 KEDRAS FURUJI

АВ 6947 UOSIS ANTIKA

АВ 6949 KEDRAS DŽANKAN

АВ 6952 ĄŽUOLAS TOYAMA

АВ 6964 ĄŽUOLAS KITA

АВ 6966 KEDRAS YUKI

АВ 6967 ĄŽUOLAS KASAI

АВ 6968 ĄŽUOLAS HARU

АВ 6969 ĄŽUOLAS YORU

АВ 8101 ĄŽUOLAS AVA

АВ 8102 ĄŽUOLAS SUNNA

АВ 8602 ĄŽUOLAS KAZOKI

АН 702 ĄŽUOLAS OKU

АН 710 TIK NISHITSU

АН 711 UOSIS NAI

АН 723 BERŽAS AKAI

REIKIA KONSULTACIJOS?