+(370) 64 64 05 05

Skambinkite tiesiog dabar!

info@1si.lt

Sužinokite apie nuolaidas!

www.1si.lt

Sužinokite, ar yra prekių, sandėlyje!

UŽLIEJAMOS GRINDYS PARDUOTUVĖMS IR RESTORANAMS

Самонивелирующая

BENDRAS APRAŠYMAS

Estetiškai prestižinės grindys, nelaidžios dulkėms ir vandeniui. Tinka vidutinėms ir lengvoms transporto priemonėms, iš dalies nelaidžios neagresyvioms akyvoms ir skysčiams. Storis mažesnis kaip 1–3 mm.

IŠORINIS VAIZDAS, PASKIRTIS

Vienalytės, nesiplečiančios (be kavitacijos) ir neskilinėjančios. Naudojamos treniruoklių salėms, žaidimų aikštelėms, biurams, parduotuvėms. Yra pagamintų antistatinių operacinių, elektroninių komponentų gamybos cechų, lengvai užsidegančių produktų gamybos gamyklų, angarų grindims, senų plytelių grindų rekonstrukcijai ir kt.

PLIUSAI

Nelaidžios dulkėms

Nelaidžios vandeniui

Atsparios susidėvėjimui, trynimui, smūgiams

Nesupurvinamos

Plokštumo korekcija

цикл pavadecor spatulated

BENDRAS APRAŠYMAS

Grindys dengiamos glaistikliu, personifikuota spalvine gama, paprastai prižiūrimos. Nelaidžios ne itin agresyviomis alyvomis ir skysčiais. Storis – skirtingas.

IŠORINIS VAIZDAS, PASKIRTIS

Apdaila glaistikliu, su debesėliais, blizgus ar  matinis, atliekamas atsižvelgiant į spalvines lenteles. Naudojama demonstravimo salėse, parodose, parduotuvėse, mugėse, prekybos centruose, gyvenamuosiuose namuose, biuruose, baruose, restoranuose, viešbučiuose, diskotekose, autosalonuose ir / arba dilerių salonuose ir kt.

PLIUSAI

Nelaidžios dulkėms

Nelaidžios vandeniui

Atsparios nestipriam trynimui, smūgiams

Ekologiškai švarios

Цикл cast

BENDRAS APRAŠYMAS

Skaidri dervos masė užpildo, sukabina, išsaugo didelį skaidrumą ir pakankamą blizgesį, akcentuoja panaudotus elementus ir /arba medžiagas, akmenis ir pan. Pridėjus fluorescuojančių miltelių, perlamutro efektas, natūralus molis, liuminescencijos ir fluorescencijos pigmentai leidžia sukurti begalę variantų, tenkinančių kūrybinę dailininko fantaziją. Sudėtyje nėra tirpiklių, atsparūs trūkiams ir paprastai naudojami pasikonsultavus su mūsų techniniu skyriumi.

IŠORINIS VAIZDAS, PASKIRTIS

Naudojama demonstravimo salėse, parodose, parduotuvėse, mugėse, prekybos centruose, gyvenamuosiuose namuose, biuruose, kavinėse, baruose, restoranuose, viešbučiuose, diskotekose, autosalonuose ir / arba dilerių salonuose, kaip plokštės, veidrodžiai, paveikslai, prekystaliai, barų ir kavinių stalai, virtuvės stalviršiai ir kt.

PLIUSAI

Nelaidžios dulkėms

Nelaidžios vandeniui

Atsparios abrazyviniam poveikiui

Atsparios nestipriems smūgiams

Ekologiškai švarios

REIKIA KONSULTACIJOS?