+(370) 64 64 05 05

Skambinkite tiesiog dabar!

info@1si.lt

Sužinokite apie nuolaidas!

www.1si.lt

Sužinokite, ar yra prekių, sandėlyje!

DEKORATYVINĖS ANGOS

ciklas pavanatur

BENDRAS APRAŠYMAS

Grindys netolygiai, personalizuotai nudažytos, atsparios smūgiams, trynimui, paviršius nelaidus nuosaikiai agresyvioms alyvoms ir skysčiams, tinka sunkioms ratinėms priemonėms, neslystančios. Storis 4–8 mm (kintantis).

IŠORINIS VAIZDAS, PASKIRTIS

Vienalytės, nesiplečiančios, neskilinėjančios. Grindys patalpose, kuriose aktyviai naudojamos kėlimo transporto priemonės, patalpose, kuriose gaminamas ir perdirbamas maistas, skerdyklose, šaltos mėsos gamybos gamyklose, sūrio gamybos fabrikuose, chemijos pramonėje, odų fabrikuose, dažymo fabrikuose, dirbtuvėse, MTS bazėse, etažeriniuose sandėliuose, supermarketuose, terasose, laiptinėse ir kt.

PLIUSAI

Nelaidžios dulkėms

Nelaidžios vandeniui

Atsparios susidėvėjimui, trynimui, smūgiams

Nesupurvinamos

Plokštumo korekcija

цикл pavadecor spatulated

BENDRAS APRAŠYMAS

Grindys dengiamos glaistikliu, personifikuota spalvine gama, paprastai prižiūrimos. Nelaidžios ne itin agresyviomis alyvomis ir skysčiais. Storis – skirtingas.

IŠORINIS VAIZDAS, PASKIRTIS

Apdaila glaistikliu, su debesėliais, blizgus ar  matinis, atliekamas atsižvelgiant į spalvines lenteles. Naudojama demonstravimo salėse, parodose, parduotuvėse, mugėse, prekybos centruose, gyvenamuosiuose namuose, biuruose, baruose, restoranuose, viešbučiuose, diskotekose, autosalonuose ir / arba dilerių salonuose ir kt.

PLIUSAI
Nelaidžios dulkėms
 
Nelaidžios vandeniui
 
Atsparios nestipriam trynimui, smūgiams
 
Ekologiškai švarios

REIKIA KONSULTACIJOS?