+(370) 64 64 05 05

Skambinkite tiesiog dabar!

info@1si.lt

Sužinokite apie nuolaidas!

www.1si.lt

Sužinokite, ar yra prekių, sandėlyje!

ŠILUMINĖS JOTO SISTEMOS

Plotis: 1000 mm
Pagrindas: šiluminės izoliacijos medžiaga
Epilon (tankis –66 kg/m3)
Naudingumo koeficientas: 98% eilės.

BENDRAS APRAŠYMAS

Šiluminės JOTO sistemos – tai labai puikios kokybės medžiagų ir specialios technologijos sujungimas į vieną visumą.

Šiluminės JOTO sistemos pagrindas – specialiai sukurta šiluminės izoliacijos medžiaga Epilon (tankumas – 66 kg/m3), kurią Korėjos inžinieriai sukūrė mūsų kompanijos užsakymu. Uždara radikaliai susiūto izoliatoriaus ląstelių struktūra derinyje su jos dideliu tankumu leidžia šiluminei JOTO sistemai vienu metu būti ir tvirta, ir lanksčia, ir kaip padarinys – maksimaliai veiksminga. Du nelaidžios vandeniui plėvelės sluoksniai, taip pat ypač tvirtas viršutinis sluoksnis daro šilumines JOTO sistemas labai patikimas bet kuriomis eksploatavimo sąlygomis.

Mūsų šiluminės JOTO sistemos unikalumas yra tas, kad šis gatavas produktas, kuriame į bendrą sistemą sujungtos specialiai parinktos komplektuojamosios medžiagos (izoliacija, terminė plėvelė, sustiprintas viršutinis sluoksnis. Šiluminė JOTO sistema sujungė patogumą ir plėvelės lankstumą su terminių plokščių ekonomiškumu ir kietumu. Šiluminė JOTO sistema atlieka patalpų šildymo funkcijas ir nereikia jokių papildomų medžiagų ją įrengti, ant jos parengto instaliavimui paviršiaus galima sudėti kvarco vinilines dizaino plyteles Art Tile ar bet kurią kitą modulinę ar vyniojamą grindų dangą (linoleumą, kiliminę dangą ir kt.).

Šiluminės JOTO sistemos gali atlikti kaip pagrindinio šildymo funkcijas, taip ir pagalbinio, nes jų galingumas 250 W/m2.


PRIVALUMAI
TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS
 
Maitinimas 220V±15%, 50 Hz.
Spinduliavimo bangos ilgis 8,84 μm
Maksimalus galingumas 250W/kv. m
Temperatūra paviršiuje, maks.50°С
Plotis 1000 mm (2x500 mm)
Storis 5 mm
Minimalus atkerpamos juostos ilgis 125mm
Svoris 1 kv. m 0,9 kg
Ritinyje 51 ilginis metras
Pakuotės dydis (PxGxA) 600x 600x 1040 mm
Ritinio svorisneto/bruto 46 kg/51 kg

REIKIA KONSULTACIJOS?