+(370) 64 64 05 05

Skambinkite tiesiog dabar!

info@1si.lt

Sužinokite apie nuolaidas!

www.1si.lt

Sužinokite, ar yra prekių, sandėlyje!

UŽDARO TIPO STINGERIS

BENDRAS APRAŠYMAS

Uždaro tipo profilis su fiksuojančiais gnybtais ir papildoma tvirtinimo varžtu sistema. Gaminamas iš puikios kokybės cinkuoto plieno 1 mm storio. Naudojant pakeliamų grindų struktūroje didina tolygiai paskirstytą apkrovą 600 kg/m2. Pagaminta – Italija / Belgija.

ATVIRO TIPO STINGERIS

BENDRAS APRAŠYMAS

П tipo profilis su fiksuojančiais gnybtais. Gaminamas iš labai geros kokybės cinkuoto plieno. Naudojant pakeliamų grindų struktūroje didina tolygiai paskirstytą apkrovą 400 kg/m2. Pagaminta – Italija / Belgija.

VAKUUMINIS KELTUVAS PAKELIAMŲ GRINDŲ PLOKŠTĖMS

BENDRAS APRAŠYMAS

Standartinis ir patikimas vakuuminis keltuvas nuimti ir padėti pakeliamų grindų plokštes. Nuimtuvas apskaičiuotas maksimaliai masei 60 kg. Pagaminta – Belgija / Kinija.

SANDARINIMO JUOSTA

BENDRAS APRAŠYMAS

Naudojamas sandarinti pakeliamų grindų sistemos sandūroms su siena ir skiriamosiomis pertvaromis. Neleidžia patekti drėgmei ir pašaliniams daiktams į ertmę po grindimis. Pagaminta – Vokietijoje.

ALIUMINIO JUOSTA

BENDRAS APRAŠYMAS

Naudojama sandarinti pakeliamų grindų plokščių pjūvius. Neleidžia patekti drėgmei ant pakeliamų grindų pagrindo. Pagaminta – Vokietija / Rusija.

KLIJŲ PISTOLETAS

BENDRAS APRAŠYMAS

Mechaninis klijų pistoletas su sustiprintais atramos žiedais. Kombinuotas plieno ir aliuminio pritaikymas. Tvirtas ir lengvas. Apskaičiuotas tūboms 600 ml ir 310 mm.

TVIRTINIMO KOMPLEKTAS

BENDRAS APRAŠYMAS

Uždaro tipo stingerių tvirtinimo komplektas. Komplektas apskaičiuotas 20, 50 ar 100 m2. Pagaminta Italija / Belgija.

REIKIA KONSULTACIJOS?