+(370) 64 64 05 05

Skambinkite tiesiog dabar!

info@1si.lt

Sužinokite apie nuolaidas!

www.1si.lt

Sužinokite, ar yra prekių, sandėlyje!

AKSESUARAI

BulletTools įrankiai

BENDRAS APRAŠYMAS

BulletTools įrankiai – tai profesionalūs įrankiai grindų dangoms montuoti. Mes galime pasiūlyti šiuos modelius:


  • EZ Shear SST 13 (213)
  • EZ Shear SST 20 (220)
  • RCT Magnum Shear-20 (520)
  • Magnum Shear 9 (909)
  • Pro Magnum Shear I-13 (913)
  • Pro Magnum Shear I-20 (920)
  • Pro Magnum Shear I-26 (926)
  • RCT Magnum Shear-30 (930)
  • RCT Magnum Shear-40

Ar sandėlyje yra dominantis jus įrankių modelis, pasitikslinkite telefonu: +37064640505

CHEMIJA PVC PLYTELĖMS PRIŽIŪRĖTI

KIILTO KOTI EKI

BENDRAS APRAŠYMAS

Skystas muilas turi gaivų kvapą, lengvai nuplaunamas ir yra universali visų namų paviršių, kuriuos galima plauti, plovimo priemonė. Galima naudoti grindims, kokliams, spintų durelėms plauti, praplauti saunas, baldus ir sodo inventorių: taip pat plauti kilimus.

KIILTO KOTI EFFI

BENDRAS APRAŠYMAS

Veiksminga priemonė šalinti dėmes ir sunkiai pašalinamą purvą nuo kietų ir tekstilės paviršių. Šalina prilipusias riebalų dėmes, iš jų ir nuo virtuvės ventiliatoriaus (ištraukimo) ir nuo spintų durelių, tipografinių dažų pėdsakus, grafito ir spalvotų pieštukų nuo kietų paviršių, nuo stalviršių. Veiksmingai šalina dėmes nuo drabužių ir kilimų, iš jų riebalų dėmes, mėlynių, kiaulpienių, lūpų dažų ir sulčių. Nerekomenduojama švelniems audiniams, tokiems kaip šilkas ar vilna, taip pat neapdorotai medienai ar medienai su lako danga.

KIILTO KOTI FESTA

BENDRAS APRAŠYMAS

Priemonė plauti plastmasines, linoleumo, akmens ir plytų grindis. Mažai šarminė valymo priemonė, malonaus kvapo, veiksmingai šalina purvą ir palieka ploną, purvą atstumiančią grindų plėvelę.

KIILTO KOTI CLARA

BENDRAS APRAŠYMAS

Rekomenduojama šalinti vašką nuo PVC paviršių, akmeninių ir plytelių grindų. Negalima naudoti ant natūralaus linoleumo, o vaškui nuo lakuotų medinių ir parketo grindų pašalinti tik išskirtiniais atvejais.

KIILTO KOTI BELLA

BENDRAS APRAŠYMAS

Saugus aplinkai, atsparus susidėvėjimui grindų vaškas. Rekomenduojama vaškuoti plastmasines, akmenines, plytelių ir linoleumų grindis. Atlaikantis apkrovas priežiūros vaškas, kuris apsaugo grindis nuo įdrėskimų, susidėvėjimo ir taip pat grąžina jam gražų blizgesį.

REIKIA KONSULTACIJOS?