+(370) 64 64 05 05

Skambinkite tiesiog dabar!

info@1si.lt

Sužinokite apie nuolaidas!

www.1si.lt

Sužinokite, ar yra prekių, sandėlyje!

Užpilamos grindys Pramonei ir sandėliams

Тонкая пленка

BENDRAS APRAŠYMAS

Grindys nepraleidžiančios dulkių, skaidrios. Tinka lengvosios ratinėms transporto priemonėms, iš dalies nepralaidūs neagresyvioms alyvoms ir skysčiams. Storis mažiau 300 µm.

IŠORINIS VAIZDAS, PASKIRTIS

Išorinis apdoroto pagrindo vaizdas neturi skirtis nuo neapdoroto, išskyrus dėmes dėl nevienalytės atraminio pagrindo struktūros.

Skirtas pramoninėms grindims, sandėliams, dirbtuvėms, garažams, kilnojamoms automobilių aikštelėms ir kt.

PLIUSAI

Nelaidus dulkėms.

Тонкая пленка

BENDRAS APRAŠYMAS

Nepralaidžios, neslystančios, pigmentinės grindys tinka lengvoms ratinėms transporto priemonėms, iš dalies nepralaidžios ne ypač agresyvių alyvų ir skysčių poveikiui. Storis mažesnis kaip 300 µm.

IŠORINIS VAIZDAS, PASKIRTIS

Vienalytės, nesiplečiančios (be kavitacijos) ir neskilinėjančios. Skirtos pramoninėms grindims, sandėliams, dirbtuvėms, garažams, požeminėms automobilių aikštelėms ir kt.

PLIUSAI

Nelaidžios dulkėms

Atsparios nedideliam trynimui

Tolygi spalva

цикл многослойное покрытие

BENDRAS APRAŠYMAS

Pramoninės grindys, atsparios smūgiams ir trynimui, nedulkėtos, neslystančios, tinka vidutinėms ir lengvoms transporto priemonėms, nelaidžios nelabai agresyvioms alyvoms ir skysčiams. Storis 1–4 mm.

IŠORINIS VAIZDAS, PASKIRTIS

Nuosaikiai vienalytis vaizdas, be kavitacijų ir skilinėjimų. Grindys sunkiomis darbo sąlygomis krovininio ir kėlimo transporto tranzito vietose, laikymo ir /arba produktų perdirbimo patalpose, nes lengvai valomos ir higieniškos. Yra pagamintų chemiškai atsparių ėdančių medžiagų gamybai ir sandėliams, pagamintų su kvarcu, su keramine danga ir ypač elastingų (sistema Pavaflex), senų plytelių grindų modifikavimas.

PLIUSAI

Nelaidžios dulkėms

Nelaidžios vandeniui

Atsparios trynimui, smūgiams

Atsparios teršalams

Neslidžios

Nedidelė atramos plokštumos korekcija

цикл с шаблоном

BENDRAS APRAŠYMAS

Pramoninė grindys, labai atsparios smūgiams ir trynimui, nedulkėtos, slystančios, tinka vidutinėms ir sunkioms ratinėms transporto priemonėms, nelaidžios nelabai agresyvioms alyvoms ir skysčiams. Storis 4–8 mm ir daugiau.

IŠORINIS VAIZDAS, PASKIRTIS

Nuosaikiai vienalytis vaizdas, be kavitacijų ir skilinėjimų. Grindys patalpoms, kuriose aktyviai naudojamos kėlimo transporto priemonės, patalpoms gaminti ir perdirbti maistą, skerdykloms, šaltos mėsos gamykloms, sūrio gamybos gamykloms, dažymo fabrikams, pramoninės grindys, sandėliai, dirbtuvės, MTS bazės, etažeriniai (lentynų) sandėliai, supermarketai, šaldymo kameros, sandėliai, gamybinės, pakavimo įmonės, atviros ir požeminės automobilių aikštelės, terasos, laiptinės, chemijos gamyklos ir kt.

PLIUSAI

Nelaidžios dulkėms

Nelaidžios vandeniui

Atsparios trynimui, smūgiams

Atsparios teršalams

Atramos plokštumos korekcija

REIKIA KONSULTACIJOS?