+(370) 64 64 05 05

Skambinkite tiesiog dabar!

info@1si.lt

Sužinokite apie nuolaidas!

www.1si.lt

Sužinokite, ar yra prekių, sandėlyje!

PASLAUGOS

PAKELIAMŲ GRINDŲ MONTAVIMAS

Montavimui sudaroma atskira sutartis, su garantijos laiku 5 metais. Per šį laiką bus šalinami aptikti įrengtų pakeliamų grindų konstrukcijos pakitimai, kurie atsirado dėl montuotojų kaltės.

PAKELIAMŲ GRINDŲ MONTAVIMO PRIEŽIŪRA

Jeigu Užsakovas turi savo montuotojų brigadą, galimas ir toks montavimo variantas, tik šiuo atveju visus montavimo garantijos įsipareigojimus perima brigada, montuojanti pakeliamas grindis.

PAPILDOMA MONTAVIMO GARANTIJA

Užsakovo pageidavimu, gali būti sudaroma sutartis dėl papildomos pakeliamų grindų priežiūros. Kas tris mėnesius patyręs montuotojas atliks konstrukcijų inspekciją ir prireikus atliks reguliavimus.

PANDUSŲ MONTAVIMAS

Pakeliamų grindų konstrukcija nenumato jas montuoti su pasvirimu į horizontą, siekiant įrengti pandusus. Užsakovui siūloma įrengti pandusus iš vientiso metalo suvirintos konstrukcijos, pagamintos iš kvadratinio skerspjūvio vamzdžio. Panaši konstrukcija atlaikys dideles apkrovas. Apdaila atliekama atsižvelgiant į likusių pakeliamų grindų spalvinį sprendimą.

LAIPTŲ MONTAVIMAS

Laiptai gaminami iš pakeliamų grindų, su šonine apdaila atsižvelgiant į pagrindinę dangą. Laipteliai gaunami naudojant skirtingo aukščio pjedestalus.

KITŲ PAKELIAMŲ GRINDŲ IŠMONTAVIMAS, SUSIJĘS SU PAKELIAMŲ GRINDŲ JANSEN ĮRENGIMU

Visiškai pakeičiami visi konstrukciniai elementai. Nors kitų gamintojų pakeliamų grindų konstrukcijos panašios kaip ir konstrukcijos Jansen, vis tiek kito gamintojo pakeliamos grindys visiškai išmontuojamos, nes Jansen pakeliamos grindys gerokai tobuliau pagamintos. Plienas, naudojamas joms gaminti, tvirtesnis, metalas storesnis.

IŠVAŽIAVIMAS Į OBJEKTUS IR MATAVIMAI

Jeigu nėra parengtos bylos formato dwg, pagal atliktus matavimus bus parengtas projektas. Medžiagų poreikio objektui skaičiavimai atliekami pagal parengtą projektą programoje AUTOCAD.

REIKIA KONSULTACIJOS?